projektpraca.eu

Cyberbezpieczeństwo - asystent zdalnego nauczania

Smart Monitoring
  • Dodano: 25 maja 2020
  • Ważna do: 08 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Smart Monitoring poszukuje asystentów instruktorów ds. cyberbezpieczeństwa (technologia i bezpieczeństwo).

Do głównych zadań asystenta, będzie należało zdalne wsparcie pracy wykładowcy/instruktora w trakcie prowadzonych zajęć oraz pomoc kursantom w rozwiązywaniu bieżących problemów w zakresie realizowanego programu nauczania.

Obowiązki:

  • Wszechstronne wspieranie wykładowców w trakcie prowadzenia szkoleń
  • Wspomaganie programu nauczania zgodnie z założeniami i terminami kursów
  • Odpowiadanie na pytania kursantów, zgodnie z terminami zajęć
  • Zaangażowanie w ciągłe ulepszanie prowadzonych kursów

Wymagania:

  • Szeroko rozumiana wiedza informatyczna
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (pisany i mówiony)
  • Komunikatywność na wysokim poziomie
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie
  • Wykonywanie powierzonych obowiązków na najwyższym poziomie
  • Skrupulatność w nauczaniu

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie lub znajomość zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem
  • Certyfikat potwierdzający umiejętności językowe
  • Uznany certyfikat branżowy, taki jak MCSA, CCNA
  • Wcześniejsze doświadczenie związane z nauczaniem

Oferujemy:

  • Pracę w systemie weekendowym (ok. 50-60 godzin w miesiącu)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji
  • Szkolenia
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Stabilną umowę
  • Możliwość uzyskania certyfikatów branżowych

Praca już od czerwca!

Prosimy o przesyłanie CV oraz proponowanej stawki godzinowej na adres: administracja@smart-monitoring.pl

Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Smart Monitoring Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Szczecińska 34 Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Smart Monitoring Sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.