projektpraca.eu

Stażysta w dziale księgowości

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 23 lutego 2021
  • Ważna do: 09 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Angloville ? to jeden z najszybciej rosnących startupów edukacyjnych w Europie.
Od 2011 roku zmieniamy to, jak uczy się języków obcych. Nasza innowacyjna metodologia pozwoliła nam dotrzeć do 8 rynków europejskich i ponad 8000 ludzi z kilkunastu krajów rocznie.
Należymy do grupy spółek, które generują obroty na poziomie 40 milionów złotych rocznie. Współpracujemy z wieloma firmami Fortune 500.
Jesteśmy młodą, dynamiczną, nastawioną na innowacje organizacją, tworzoną przez pasjonatów startupów, edukacji i międzynarodowych podróży. Mówili o nas m.in.: The Lonely Planet, Forbes, Money.pl, Puls Biznesu, TVP, Gazeta Wyborcza.

Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, sumiennych, pracowitych oraz chętnych do nauki.

Czym będziesz się zajmować:

- prace biurowo- administracyjne

- obieg korespondencji,

- wsparcie działu księgowego

Wymagania dodatkowe:

Na staż może zostać skierowana osoba bezrobotna zarejestrowana w MUP Kielce z ustalonym Indywidualnym Planem Działania.

Korzyści pracy w Angloville:

- Pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,

- Nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!

- Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu

- Zniżki na usługi platformy językowej oraz programy Angloville

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV z dopiskiem " Staż" na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę