projektpraca.eu

Stażysta/tka

Ekoplon
  • Dodano: 09 czerwca 2020
  • Ważna do: 09 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich zadań, będą należały?

Prace administracyjne: współprace z działem Personalnym, Administracyjnym oraz Księgowym

Wymagania

Idealny kandydat powinien:

> Być zarejestrowany/a w Urzędzie Pracy w Staszowie (z prawem do odbycia stażu)

> Zainteresowanym/ą zagadnieniami związanymi z prawem pracy, administracją kadrową, bądź kierunkami administracyjno-księgowymi

> być dyspozycyjnym/ą do odbywania stażu w wymiarze 40 godzin tygodniowo,

> znać pakiet MS Office w stopniu średnio zaawansowanym (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel),

> być osobą zaangażowaną, chętną do samodzielnego zdobywania wiedzy, posiadać umiejętności pracy w zespole.

Z naszej strony oferujemy:

> sześcio-miesięczny staż opłacany z Urzędu Pracy

> możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

> przyjazną atmosferę w zespole i zaangażowanego opiekuna stażu.