projektpraca.eu

Stażysta kasjer-sprzedawca

czas na herbatę
  • Dodano: 11 października 2021
  • Ważna do: 25 października 2021

Opis stanowiska pracy

Sklep z herbatą i kawą poszukuje stażysty na stanowisko sprzedawca-obsługa klienta.

Jeśli świat szlachetnych herbat i kaw jest Twoim światem to jest to praca idealna dla Ciebie :)

Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 i w ramach tych godzin układamy grafik zmianowy dla
każdego stażysty ( razem 40 godzin w tygodniu)

Opis stanowiska:

- obsługa klientów salonu, a w tym:

- prezentacja oferty firmy;

- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;

- dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd salonu;

- serwowanie kawy na wynos z ekspresu automatycznego

Oferujemy:

- atrakcyjny system premiowy;

- wysokie zniżki pracownicze na cały asortyment;

- pracę z luksusowymi produktami takimi jak herbaty liściaste oraz kawy ziarniste z całego świata;

- specjalistyczne szkolenia produktowe jak również dotyczące technik sprzedażowych;

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

- pracę w miłej atmosferze;

- po odbyciu stażu oferujemy dalszą współpracę, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- w ramach stażu wynagrodzenie ze środków unijnych 1500 zł plus wysoka stała premia miesięczna

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie swojego CV wraz ze zdjęciem.

W CV proszę dodać adnotację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania

- komunikatywność;

- miła aparycja;

- zaangażowanie w wykonywaną pracę;

- umiejętność pracy w grupie;

- doświadczenie w handlu / obsłudze klienta mile widziane;

- doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala mile widziane;

- dyspozycyjność (praca w godzinach otwarcia centrum handlowego);

- książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych; (można wyrobić z chwilą przyjęcia na staż)

- zatrudnimy również osoby ze stopniem niepełnosprawności;

- osoby do 29 roku życia nie zarejestrowane w urzędzie (warunek konieczny)

- osoby zamieszkujące województwo świętokrzyskie