projektpraca.eu

Stażysta biurowy

UTI.PL
  • Dodano: 15 lipca 2021
  • Ważna do: 29 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Zdobądź przydatną wiedzę i doświadczenie do swojej kariery. Rozwijaj się na rynku nowych technologii razem z firmą UTI.PL, liderem usług internetowych ICT w woj. świętokrzyskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat ? Wejdź na https://uti.pl/

Twoim zadaniem będzie przede wszystkim wystawianie faktur w systemie, uzupełnianie danych w systemie oraz telefony informacyjne do Klientów związane z realizacją usług.

Zależy nam na długoterminowej współpracy dlatego po 3 miesiącach będziemy ukierunkowywać Cię na stanowisko I linii w Centrum Obsługi Klienta, tak abyś po zakończeniu pracy mógł/mogła podjąć pełnoetatowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Szczegóły pracy stanowiska I linii Centrum Obsługi Klienta znajdziesz na naszej stronie: https://uti.pl/pracownik-centrum-obslugi-klienta/

Dodatkowym plusem jest, że wraz z poszerzaniem swoich działań w trakcie trwanie stażu możesz liczyć na płacowe dodatki kompetencyjne.

Gwarantujemy świetną atmosferę pracy, szereg szkoleń wdrażających do pracy. Ponad to pyszną kawę, słodkie przekąski i spotkania integracyjne.

Zachęcamy do aplikacji pod adres e-mail: olga.brzozowska@uti.com.pl z dopiskiem STAŻ.

Wymagania

Warunek: osoba bezrobotna zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy