Staż zawodowy 3 mies. dla osób, które utraciły zatrudnienie po 01.03.2020

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw
  • Dodano: 22 września 2021
  • Ważna do: 06 października 2021

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w projekcie osoby, które utraciły zatrudnienie wskutek pandemi Covid-19 (po 01.03.2020 r.);

Skorzystaj ze wsparcia doradcy zawodowego oraz pośrednika pracy; w ramach udziału we wsparciu oferujemy także udział w 3-miesięcznym stażu zawodowym, a dla osób zainteresowanych również szkolenia zawodowe (decyduje ścieżka IPD).

Zapewniamy: materiały dydaktyczne, catering oraz zwroty kosztów dojazdu na zajęcia.

Projekt realizowany jest na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy, pełniącym rolę Intsytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Wymagania

Uczestnikiem/ką projektu może zostać osoba, która spełnia łącznie następujące kryteria:

jest w wieku powyżej 29 r.ż., zamieszkuje województwo świętokrzyskie; jest osobą bezrobotną (niezarejestrowaną lub zarejestrowaną w MUP/PUP);

lub

pozostaje bez pracy; tzn. jest bierna zawodowo (nie poszukuje pracy) i nie jest zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy;

 oraz utraciłeś zatrudnienie po 01.03.2020 r., zgłoś się do nas!

Uwaga! Z Grupy Docelowej projektu wyłączeni są mężczyźni w wieku 30-49 lat.