Staż w dziale DTP w drukarni dla osoby z niepełnosprawnością

Fundacja Heros
  • Dodano: 22 października 2020
  • Ważna do: 05 listopada 2020

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros działająca na rzecz osób niepełnosprawnych w ramach projektu oferuje staż zawodowy w dziale DTP w drukarni.

Obowiązki:

  • wsparcie działu drukarni w sprawdzaniu plików graficznych do produkcji ( obszar DTP)

Oferujemy:

  • stypendium stażowe
  • dodatek motywacyjny
  • zwrot kosztów dojazdu
  • 3 miesięczny staż zawodowy
  • możliwość udziału w kursie organizowanym przez Fundację pn. Grafik komputerowy, a następnie staż
  • przeszkolenie na stanowisku pracy przez Pracodawcę

Wymagania

Oczekiwania Pracodawcy:

Podstawowe oczekiwania:

- znajomości obsługi programów pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator) na poziomie podstawowym

- chęci do nauki i doskonalenia umiejętności w zakresie prac DTP

Mile widziane:

- doświadczenie w składzie i przygotowaniu do druku materiałów reklamowych: wizytówek, ulotek, plakatów itp.

- zainteresowanie technologią druku i/lub grafiką komputerową

Miejsce stażu to Skarżysko- Kamienna, po przeszkoleniu możliwość stażu zdalnego.

Staż skierowany jest do osób:

  • posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • niepracujących
  • zamieszkujących teren woj. świętokrzyskiego
  • studentów szkół wyższych będących na ostatnim roku studiów licencjackich lub magisterskich lub doktoranckich oraz do absolwentów szkół wyższych, którzy ukończyli studia w przeciągu ostatnich 5 lat

Osoby spełniające wymagania zapraszamy do wysyłania CV przez OLX lub kontakt telefoniczny.