projektpraca.eu

Staż w dziale administracyjnym

Centrum Energii Odnawialnej INTI
  • Dodano: 18 lutego 2020
  • Ważna do: 23 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Nie musisz mieć doświadczenia ? wszystkiego Cię nauczymy!

Centrum Energii Odnawialnej INTI narodziło się z połączenia pasji do fotowoltaiki i miłości do natury. INTI nawiązuje do inkaskiego boga słońca. Symbolizuje nieodłączny element fotowoltaiki? energię słoneczną, naturalny zasób, z którego możemy czerpać bez ograniczeń.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Bieżąca obsługa administracyjna biura, udzielanie informacji telefonicznych i mailowych,
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Dbałość o prawidłowy obieg informacji i dokumentacji firmowej
  • Tworzenie pism i dokumentacji firmowej
  • Ewidencjonowanie umów
  • Wsparcie Kierownika administracji w codziennych obowiązkach
  • Utrzymywanie porządku w biurze

Wymagania

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość MS Office ( w szczególności EXCEL)
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Chęć pozyskiwania wiedzy
  • Miła aparycja

Oferujemy:

  • Gwarancję zatrudnienia po odbyciu stażu
  • Rozwój zawodowy, szkolenia
  • Zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość awansu
  • Dobrą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji?.