projektpraca.eu

Staż (administracja)

Ekoplon
  • Dodano: 03 marca 2021
  • Ważna do: 17 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Miejsce odbywania stażu: Grabki Duże

A co będzie należało do Twoich zadań?

Prace administracyjne: współprace z działem Personalnym, Administracyjnym, Księgowym

Wymagania

Idealny kandydat powinien:

Być zarejestrowany/a w Urzędzie Pracy (z prawem do odbycia stażu ) zainteresowanym/ą zagadnieniami związanymi z prawem pracy, administracją kadrową, bądź kierunkami administracyjno-księgowymi być dyspozycyjnym/ą do odbywania stażu w wymiarze 40 godzin tygodniowo, znać pakiet MS Office w stopniu średnio zaawansowanym (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel), być osobą zaangażowaną, chętną do samodzielnego zdobywania wiedzy, posiadać umiejętności pracy w zespole.

Z naszej strony oferujemy:

sześcio miesięczny staż opłacany z Urzędu Pracy, po stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę początek na 3 miesiące,  możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze personalnym oraz funkcjonowania dużej organizacji, przyjazną atmosferę w zespole i zaangażowanego opiekuna stażu.