projektpraca.eu

Specjalista sprzedaży internetowej

F.H.U. A&M Michał Sobaś
  • Dodano: 02 lutego 2018
  • Ważna do: 16 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

- Pomoc w prowadzeniu sklepu internetowego, - Pomoc przy wystawieniu aukcji internetowych, - Przygotowywanie i wysyłanie przesyłek, - Pomoc przy wystawianiu faktur, - Prace biurowe, - Wymagane czynne prawo jazdy kategorii B.

Wymagania

Koniecznym warunkiem jest posiadanie statusu osoby bezrobotnej w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach lub możliwość rejestracji w tym urzędzie. Mile widziana znajomość obsługi systemu Windows i pakietu MS Office, oraz podstawowa znajomość języka HTML, czynne prawo jazdy kategorii B. Po odbyciu stażu - gwarancja zatrudnienia na umowę o pracę. UWAGA!!! Jeśli nie chcesz się rozwijać, nie chcesz się uczyć i nie myślisz o naszej firmie poważnie to nie aplikuj - szkoda Naszego i Twojego czasu. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku dlatego potrzebujemy rzetelnych i kompetentnych pracowników ukierunkowanych a sukces.