projektpraca.eu

Specjalista ds. zamówień publicznych

meblodex
  • Dodano: 16 maja 2021
  • Ważna do: 23 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Firma meblodex oferuje pracę dla specjalisty sprzedawcy ds. zamówień i przetargów publicznych w formie stażu z zatrudnieniem na stałą umowę o pracę

  • Praca w Kielcach w centrum  od 8 do 16 od poniedziałku do piątku
  • Duża prowizja do stażu od wygranego przetargu i zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • Umowa o pracę po odbyciu stażu
  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni m-ca
  • Praca w miłym małym zespole pracowników

Wymagania

  • status osoby bezrobotnej w miejskim lub powiatowym urzędzie pracy
  • umiejętność sporządzania ofert handlowych
  • znajomość branży przetargów publicznych i sporządzania ofert do zapytań ofertowych
  • dobra znajomość programu word podstawa excel i poczta outlook
  • umiejętność samodzielnego wykonania prac przy komputerze
  • sumienność w zakresie wykonywania obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole