projektpraca.eu

Spawacz (bezpłatne szkolenia i staże )

Fundacja Challenge Europe
  • Dodano: 25 listopada 2019
  • Ważna do: 25 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Fundacja Challenge Europe zaprasza osoby długotrwale bezrobotne powyżej 29 roku życia zamieszkujące województwo świętokrzyskie do udziału w projekcie "Kwalifikacje przyszłości II".

W ramach projektu oferujemy:

- indywidualne spotkania z doradcą zawodowym

- poradnictwa zawodowe grupowe

- szkolenia zawodowe

- staże zawodowe

- pośrednictwa pracy

- stypendium szkoleniowe

- stypendium stażowe

- catering

- zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

- opłacony egzamin zewnętrzny

Więcej informacji na stronie projektu http://www.fundacjachallenge.org/136/kwalifikacje-przyszlosci-ii

Wymagania

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby długotrwale bezrobotne (pozostające bez zatrudnienia przynajmniej przez okres ostatnich 12 miesięcy) w wieku 30 lat i więcej (od dnia 30. urodzin), które zamieszkują na obszarze województwa świętokrzyskiego w rozum. przepisów Kodeksu Cywilnego