projektpraca.eu

Programista PHP - staż

Agencja Interkatywna Dimax
  • Dodano: 09 września 2021
  • Ważna do: 30 października 2021

Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna Dimax Design oferuje staż na stanowisku "Programista PHP".
Jesteś ambitny, chłonny wiedzy, szukasz wyzwań, to stanowisko jest dla Ciebie.

Wymagania

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka PHP, obiektowości
- znajomość bazy danych MySQL
- znajomość JavaScript, jQuery
- znajomość HTML, CSS
- umiejętność analitycznego myślenia
- gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
- znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziane:
- umiejętność organizacji czasu pracy
- gotowość do samokształcenia się
- znajomość jednego z frameworków, np. Laravel

Oferujemy:
- pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
- pracę przy nowatorskich i ambitnych projektach
- możliwość rozwoju zawodowego
- niekorporacyjną atmosferę pracy