projektpraca.eu

Pracownik obsługi strony internetowej/copywriter

Fundacja Heros
  • Dodano: 19 sierpnia 2020
  • Ważna do: 19 września 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki oddział Fundacji Heros, zajmującej się aktywizacją osób z niepełnosprawnością prowadzi rekrutację na zdalny, 3-miesięczny staż zawodowy na stanowisku: Pracownik obsługi strony internetowej/copywriter.

Forma stażu: zdalna. Firma zajmuje się produkcją nowoczesnych urządzeń grzewczych (promienniki gazowe, nagrzewnice gazowe itp.).

Obowiązki:

  • copywriting, pisanie tekstów na stronę internetową, tworzenie opisów na potrzeby sklepu
  • działania marketingowe

Oferujemy:

  • 3 miesięczny staż zawodowy
  • możliwość poszerzenia swojego doświadczenia
  • wypłacamy stypendium stażowe

Wymagania

Wymagania:

  • lekkie pióro, umiejętność pisania tekstów
  • wiedza branżowa nie jest wymagana, ale mile widziana
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • pozostawanie bez zatrudnienia
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: magda.fundacjaheros@gmail.com

W treści proszę wpisać nazwę stanowiska.

Rekrutacja prowadzona jest do 8.09.

Kontakt: 539-309-781.