projektpraca.eu

Pracownik biurowy

TOMCLEAN
  • Dodano: 10 sierpnia 2020
  • Ważna do: 10 września 2020

Opis stanowiska pracy

Firma TOMCLEAN poszukuje osoby do odbycia 3 miesięcznego stażu na stanowisku Pracownik biurowy.

Po odbyciu stażu zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@tomclean.com.pl

W temacie: Staż - Pracownik biurowy

W treści maila prosimy podać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 30 sierpnia 2019 roku o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).

Skontaktujemy się wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- osoba bezrobotna zarejestrowana w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach
- min. wykształcenie średnie
- dobra znajomość pakietu MS Word, Excel i Power Point
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
- otwartość, zaangażowanie, systematyczność
- prawo jady kat.B