projektpraca.eu

Pracownik biurowy w okolicach Piekoszowa - staż zawodowy

Dział Rekrutacji
  • Dodano: 23 września 2024
  • Ważna do: 07 października 2024
283
2024-09-23 2024-10-07

Opis stanowiska pracy

Zrealizujemy i sfinansujemy dla Ciebie staż zawodowy jako pracownik biurowy w okolicach Piekoszowa.

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Wystawianie faktur,
  • Obsługa poczty,
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych,
  • Przygotowywanie dokumentów,
  • Prace porządkowe.

Oferta w ramach programu zatrudnieniowego współfinansowanego ze środków PFRON.

Oferujemy:
3 miesięczne wdrożenie stanowiskowe równoznaczne ze stażem zawodowym - wypłacamy stypendium stażowe
- wsparcie specjalistów w zakresie doradztwa zawodowego, w tym Trenera pracy,
- ciekawą ścieżkę rozwoju.

Wymagania

Ofertę kierujemy do osób biernych zawodowo, w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujących woj. świętokrzyskie.

Wymagane jest posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Kontakt z pracodawcą

534-036-447

Adres e-mail

patrycja.sosnowska@ffm.pl