Pracownik biurowy / Asystent ds. projektów- staż dla osób niepełnosprawnych

Fundacja Heros
  • Dodano: 12 maja 2021
  • Ważna do: 31 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, której celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych poszukuje stażysty do swojego biura w centrum Kielc.

Oferujemy:

- staż zawodowy

- stypendium stażowe 1845,94 zł brutto

Obowiązki:

- wsparcie pracowników w rekrutacji osób z niepełnosprawnościami do realizowanych projektów,

- pozyskiwanie ofert staży/pracy poprzez media społecznościowe oraz kontakt z pracodawcami,

- kontakt z Instytucjami rynku pracy w celu promocji projektów,

- aktualizacja ogłoszeń w mediach społecznościowych,

- bieżące prace biurowe m.in. obsługa urządzeń biurowych, kontakt z beneficjentami, korespondencja, praca z dokumentacją projektową, stażową i szkoleniową.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,

- obsługa urządzeń biurowych, komputera, pakietu MS Office

- komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji

- sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania

- chęć rozwoju w obszarze pracy przy projektach aktywizacyjnych

- orzeczenie o niepełnosprawności

- pozostawanie bez zatrudnienia

- zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego

Jeśli sprawdzisz się na stanowisku istnieje realna możliwość dalszej współpracy.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz, zawierające aktualną klauzulę poufności. W treści wiadomości prosimy o wpisanie tytułu ogłoszenia.