projektpraca.eu

Pomoc kuchenna - staż dla osoby z niepełnosprawnością

Fundacja Heros
  • Dodano: 25 czerwca 2020
  • Ważna do: 25 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki Oddział Fundacji Heros zajmującej się aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością prowadzi rekrutację na 3-miesięczny staż zawodowy, na stanowisku Pomoc Kuchenna.

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, restauracja prowadząca także usługi cateringowe. Mile widziane osoby z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Oferujemy:

  • 3 miesięczny płatny staż (z możliwością zatrudnienia dla osoby, która się sprawdzi)
  • zwrot kosztów dojazdu
  • stypendium stażowe
  • możliwość zyskania doświadczenia w branży gastronomicznej

Wymagania

Wymagania:

  • posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
  • pozostawanie bez zatrudnienia
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego
  • wiek aktywności zawodowej
  • chęć do pracy, zaangażowanie, sumienność
  • książeczka sanitarno - epidemiologiczna

Do obowiązków należy mi.in prace polegające na zmywaniu naczyń, utrzymaniu czystości w kuchni oraz przygotowywanie podstawowych potraw (po przeszkoleniu).

Zachęcamy do wysyłania CV na adres magda.fundacjaheros@gmail.com lub kielce.fh@gmail.com Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nr kontaktowy do Fundacji: 539309781