projektpraca.eu

Płatny Staż Zawodowy

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
  • Dodano: 04 października 2021
  • Ważna do: 18 października 2021

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? A może chcesz się przekwalifikować i zdobyć nowe umiejętności? To dobrze się składa mamy dla Ciebie ofertę !

Zorganizujemy i sfinansujemy dla Ciebie staż zawodowy w ramach w ramach programów zatrudnieniowych "Droga do zatrudnienia", "Zatrudnienie" "Stawiamy na pracę" współfinansowanych ze środków PFRON,.

W ramach programów oferujemy:

  • staże zawodowe z wypłacanym stypendium ?
  • szeroki wybór ofert stażowych (różne branże min. pracownik biurowy z obsługą sklepu internetowego, rejestratorka medyczna, itp)
  • nasi doradcy zawodowi pomogą w znalezieniu zatrudnienia, zaczynając od pomocy w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu do rozmowy z pracodawcą
  • bardzo interesujące szkolenia zawodowe (online)

Nasza oferta skierowana jest do osób:

  • biernych/nieaktywnych zawodowo,
  • w wieku aktywności zawodowej(kobiety 18-59, mężczyźni 18-64)
  • posiadających aktualnie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • zamieszkujących w woj. Świętokrzyskim.?

MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z NASZEJ BAZY OFERT STAŻOWYCH LUB ZAPROPONOWAĆ SWOJE MIEJSCE/ PRACODAWCĘ!

Zapraszamy do kontaktu celem zapoznania się z naszą ofertą staży pod numerem:
534-036-447

Wymagania

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • pozostawanie bez zatrudnienia,
  • wiek aktywności zawodowej.
  • nieuczestniczenie w WTZ i ZAZ.

Staże realizowane w ramach projektów zatrudnieniowych współfinansowanych z PFRON.

Kontakt z pracodawcą:
534 036 447
kielce@ffm.pl