Płatne staże zawodowe - dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności!

Fundacja Heros
  • Dodano: 15 kwietnia 2021
  • Ważna do: 30 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca osoby z niepełnosprawnościami rozpoczyna zapisy do projektów, współfinansowanych ze środków PFRON.

W ramach projektów oferujemy m.in. udział w stażach zawodowych.

-organizujemy staże 3 miesięczne z możliwością przedłużenia
- pokrywamy koszt badań medycyny pracy
- wypłacamy stypendium stażowe
- wypłacamy zwroty kosztów dojazdu na staż
- oferujemy wsparcie doradców zawodowych oraz trenerów pracy

Jesteś zainteresowana/y udziałem w stażu? Wyślij do nas swoje CV na adres: magda.fundacjaheros@gmail.com w tytule maila wpisując STAŻ.

Wymagania

Warunki uczestnictwa:
- posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
- wiek aktywności zawodowej
- zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego

Obecnie rekrutujemy głównie na staże na stanowiskach biurowych oraz związanych z obsługą klienta i pracą na komputerze - wymagana obsługa komputera, komunikatywność, mile widziane pierwsze doświadczenia w pracach biurowych.

Jeśli posiadasz Pracodawcę, który przyjmie Cię na staż - pokryjemy koszt stażu i zajmiemy się organizacją! Napisz do nas.