Opiekunka lub opiekun osoby niepełnosprawnej szkolenie zawodowe i staż płatny 1536 zł. (do ręki)

HDA - Centrum Szkolenia, Doradztwa Finansowego i Biznesu
  • Dodano: 15 lipca 2021
  • Ważna do: 29 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy osoby bezrobotne z regionu świętokrzyskiego poniżej 29 roku życia oraz powyżej 30 roku życia na szkolenia zawodowe i staże, w szczególności te, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 do dziś (z różnych powodów, także koniec umowy). Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: http://www.bezplatneszkolenia.com.pl/masz-power-zawodowy/

lub w siedzibie firmy:

Al. IX Wieków Kielc 6/8, I piętro, budynek Becher wejście za sklepem Żabka, lokal nr 8

Profil firmy na facebooku to: HDA

Zapraszamy do udziału w projekcie

Wymagania

Osoby bezrobotne oraz te, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 do dziś (z różnych powodów, także koniec obowiązywania umowy).

Także mile widziane soby z niepełnosprawnościami (5 osób 3 Kobiety/2 Mężczyzn)