projektpraca.eu

Opiekun klienta, sprzedaż usług - staż

Studio Graficzne
  • Dodano: 14 sierpnia 2019
  • Ważna do: 14 września 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko opiekuna klienta (account executive).

O nas:
jesteśmy młodą ale dość prężnie rozwijająca się firmą na rynku reklamowym i IT. Specjalizujemy się w projektowaniu wizerunku firm, brandingu oraz tworzeniu nowoczesnych stron internetowych.

Obowiązki stanowiska:
Opieka i utrzymywanie stałych relacji z klientami. Sprzedaż usług premium. Poszukiwanie i rozmowy z klientami z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów sprzedaży usług. W wielu przypadkach Twoim zadaniem będzie przekonanie i rozmowa z klientem, który sam zapyta o naszą ofertę. Przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klienta

Oczekujemy:
Chęci do nauki i pracy z klientem. Doskonalenia swoich umiejętności interpersonalnych. Wysokiej kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Zaangażowania w swoje obowiązki oraz rozwój firmy.

Oferujemy:
Pracę z dużymi klientami przy ciekawych projektach. Przyjazną atmosferę w młodym zespole i tyle kawy ile tylko dasz radę wypić :).

Na początku szukamy osoby chętnej na staż, której pokażemy jak to robimy :)
Chcemy aby to był początek naszej owocnej współpracy.

Miejsce pracy: Biuro w Kielcach

Swoje aplikacje prosimy kierować na podany adres e-mail.

Prosimy o zawarcie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • Status osoby bezrobotnej
  • Chęć do nauki i współpracy z klientami
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office (Excel, PP)
  • Biegłość o obsłudze komputera
  • Odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa w realizowaniu powierzonych zadań

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży reklamowej oraz IT, prawo jazdy kat B.