projektpraca.eu

Ogrodnik terenów zielonych - 3 miesięczny staż zawodowy

Fundacja Heros
  • Dodano: 14 lipca 2020
  • Ważna do: 14 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki Oddział Fundacji Heros prowadzi rekrutację na 3 - miesięczny staż zawodowy, na stanowisko Ogrodnik Terenów Zielonych. Praca w Kielcach (duży obiekt rekreacyjno- turystyczny).

Oferujemy:

  • 3 miesięczny płatny staż
  • zwrot kosztów dojazdu na staż
  • stypendium stażowe
  • możliwość zyskania doświadczenia

Obowiązki na stażu: wykonywanie czynności związanych z pielęgnacją terenów zieleni (przygotowywanie terenu, odchwaszczanie ręczne, ściółkowanie, przycinanie krzewów za pomocą sekatorów, grabienie liści i skoszonej trawy, podlewanie roślin, sadzenie i przesadzanie roślin, nawożenie roślin). Prace porządkowe i drobne czynności konserwacyjne związane z utrzymaniem małej architektury ogrodowej.

Wymagania

Wymagania:

  • posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
  • pozostawanie bez zatrudnienia
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego
  • wiek aktywności zawodowej
  • chęć do pracy, sumienność

Kontakt na numer: 539- 309 - 781

Zgłoszenia mailowe na adres: magda.fundacjaheros@gmail.com

kielce.fh@gmail.com