Młodszy specjalista ds. ofertowania - staż zawodowy z możliwością zatrudnienia

Fundacja Heros
  • Dodano: 19 sierpnia 2020
  • Ważna do: 19 września 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki oddział Fundacji Heros, aktywizującej osoby z niepełnosprawnością prowadzi rekrutację na 3 miesięczny staż zawodowy. Stanowisko: Młodszy specjalista ds. ofertowania. Branża konstrukcyjna/budowlana. Lokalizacja: okolice ul. Hubalczyków, w Kielcach. Biuro czynne od godz. 8:00.

Obowiązki:

  • prace biurowe, obsługa korespondencji
  • wypisywanie ofert, praca na dokumentach firmowych
  • poszukiwanie przetargów, obsługa platformy przetargowej
  • kontakt z klientami
  • inne zlecone prace biurowe

Oferujemy:

  • 3-miesięczny staż zawodowy z możliwością zatrudnienia
    (jeśli stażysta sprawdzi się na stanowisku)
  • wypłacamy stypendium stażowe
  • zwracamy koszty dojazdów na staż

Wymagania

Niezbędne wymagania:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • pozostawanie bez zatrudnienia
  • wiek aktywności zawodowej
  • zamieszkiwanie w woj. świętokrzyskim
  • wykształcenie techniczne
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w branży technicznej - najlepiej konstrukcyjnej lub budowlanej może być też pokrewna

Osoby zainteresowane i spełniające wszystkie warunki prosimy o przesłanie CV na adres: magda.fundacjaheros@gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Rekrutacja prowadzona jest to 8.09.2020.