projektpraca.eu

Konsultant infolinii

AZ FFM
  • Dodano: 06 października 2022
  • Ważna do: 20 października 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy?

Nie masz doświadczenia?

Skorzystaj z naszej oferty stażu z  zatrudnieniem na stanowisku:

Kielce

Opis:

  • obsługa połączeń przychodzących,
  • udzielanie rzetelnych informacji na temat świadczonych usług,
  • doradzanie i proponowanie optymalnych rozwiązań

Wymagane:

  • umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • motywacji do pracy oraz umiejętności pracy z Klientem,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

W zamian oferujemy:

  • 3-miesięczny staż z zatrudnieniem
  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole,
  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • wsparcie trenera pracy

Szczegóły pod nr tel.:

534 036 447

kielce@ffm.pl

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz pozostawanie bez zatrudnienia.