projektpraca.eu

Grafik - zdalny staż

Fundacja Heros
  • Dodano: 11 sierpnia 2020
  • Ważna do: 09 września 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki oddział Fundacji Heros zajmującej się aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnością, prowadzi rekrutację na 3-miesięczny staż zdalny.

Stanowisko: Grafik komputerowy.  Forma: staż zdalny.

Obowiązki:

- retusz zdjęć, obróbka graficzna przed zamieszczeniem na stronie

- projektowanie ulotek

- obsługa mediów społecznościowych, ewentualnie strony internetowe

Oferujemy:

- 3 miesięczny staż zawodowy

- stypendium stażowe

- pomoc doradców zawodowych i trenerów pracy

- możliwość poszerzenia swojego doświadczenia i portfolio prac

Wymagania

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności

- pozostawanie bez zatrudnienia

- zamieszkiwanie woj. Świętokrzyskiego

- wiek aktywności zawodowej

- obsługa programów graficznych

- mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe w grafice

Jeśli spełniasz wszystkie wymagania, wyślij CV na adres: magda.fundacjaheros@gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny: 539 ? 309 ? 781.

Fundacja Heros, ul. Wesoła, Kielce.