projektpraca.eu

Fizjoterapeuta

AZ FFM
  • Dodano: 14 maja 2022
  • Ważna do: 28 maja 2022

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Dokonywanie oceny i diagnozy stanu pacjenta,
- Asystowanie oraz wykonywanie zleconych zabiegów z fizjoterapeutycznych z wykorzystaniem aparatury oraz różnych technik i metod fizjoterapii,
- Przygotowywanie pacjentów do zabiegów,
- Prowadzenie dokumentacji pacjenta,
- Kontrolowanie postępów fizjoterapii,
- Wykonywanie ćwiczeń fizycznych i masażów leczniczych

Oferta w ramach projektów współfinansowanych z PFORN.

Wymagania

WYMAGANIA:

-Wykształcenie wyższe kierunkowe min, licencjat.
- Mile widziane dodatkowe kursy kierunkowe,
- Znajomość technik masażu,
- Indywidualne podejście do pacjenta,
- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- Empatia i tolerancja,
- Odpowiedzialność,
- Cierpliwość i wyrozumiałość,
- Wysoka kultura osobista,

Oferujemy:
- Pracę jednozmianową 8-16,
- Współpracę z wykwalifikowaną kadrą,
- Możliwość dobycia doświadczenia zawodowego,
- Wsparcie trenera pracy,
- Szansę na zatrudnienie po zakończonym stażu.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres : kielce@ffm.pl