projektpraca.eu

Copywriter - zdalny staż zawodowy

Fundacja Heros
  • Dodano: 10 września 2020
  • Ważna do: 10 października 2020

Opis stanowiska pracy

Kielecki oddział Fundacji Heros prowadzi rekrutację na 3 miesięczny staż zawodowy na stanowisku Copywritera. Firma zajmuje się produkcją nowoczesnych urządzeń grzewczych - zlokalizowana jest w województwie świętokrzyskim. Wiedza branżowa nie jest wymagana. Staż w formie zdalnej - pracujesz z domu.

Praca polega na opisywaniu produktów zamieszczanych na stronie internetowej i w sklepie internetowym. Wiedza branżowa nie jest wymagana. Istotna jest umiejętność pisania tekstów, lekkie pióro, kreatywność, chęć do pracy.

Oferujemy:
- 3 miesięczny płatny staż zawodowy w formie zdalnej
- możliwość zdobycia doświadczenia

Zachęcamy do wysyłania CV osoby spełniające wymagania na adres: magda.fundacjaheros@gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
- pozostawanie bez zatrudnienia
- zamieszkiwanie województwa świętokrzyskiego
- lekkie pióro, umiejętność pisania tekstów, dobra obsługa komputera