Bezpłatne szkolenia zawodowe dla osób długotrwale bezrobotnych z województwa świętokrzyskiego!

Fundacja Challenge Europe
  • Dodano: 17 października 2019
  • Ważna do: 17 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Fundacja Challenge Europe zaprasza osoby długotrwale bezrobotne powyżej 29 roku życia zamieszkujące województwo świętokrzyskie do udziału w projekcie "Kwalifikacje przyszłości II".

W ramach projektu oferujemy: - indywidualne spotkania z doradcą zawodowym - poradnictwa zawodowe grupowe - szkolenia zawodowe - staże zawodowe - pośrednictwa pracy - stypendium szkoleniowe - stypendium stażowe - catering - zaświadczenie o ukończeniu szkolenia - opłacony egzamin zewnętrzny

Więcej informacji na stronie projektu http://www.fundacjachallenge.org/136/kwalifikacje-przyszlosci-ii

Wymagania

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby długotrwale bezrobotne (pozostające bez zatrudnienia przynajmniej przez okres ostatnich 12 miesięcy) w wieku 30 lat i więcej (od dnia 30. urodzin), które zamieszkują na obszarze województwa świętokrzyskiego w rozum. przepisów Kodeksu Cywilnego