Bezpłatne szkolenia zawodowe dla osób długotrwale bezrobotnych z woj. świętokrzyskiego!

Grupa Doradcza Projekt Sp. z o. o.
  • Dodano: 03 października 2019
  • Ważna do: 03 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Grupa Doradcza Projekt Sp. z o. o. zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach ?POMOC KUCHENNA-KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII? ? 160 godz. lub
?PRAWO JAZDY KAT. C, C+E + KWALIFIKACJA WSTĘPNA PRZYSPIESZONA C" - 215 godzin. Oferujemy następujące formy wsparcia: - Indywidualne Poradnictwo Zawodowe - szkolenia zawodowe - staże zawodowe 3-miesięczne dla Uczestników szkoleń zawodowych - pośrednictwo pracy - stypendia stażowe - stypendia szkoleniowe - zwrot kosztów dojazdu na poradnictwo, szkolenia, staże.

Wymagania

Do udziału w Projekcie mogą zostać zakwalifikowane wyłącznie osoby, które łącznie spełniają następujące kryteria dostępu:
a) zamieszkują teren województwa świętokrzyskiego (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego),
b) są w przedziale wieku: powyżej 30 roku życia do 74 roku życia w momencie przystąpienia do projektu (to jest podpisania deklaracji uczestnictwa w projekcie),
c) są osobami długotrwale bezrobotnymi ? zgodnie z definicjami z § 2 Regulaminu Rekrutacji i Uczestnictwa.
d) UWAGA! W przypadku osób zainteresowanych udziałem w szkoleniach na Kat. C, C+E i KWPC obowiązkowym kryterium zakwalifikowania do projektu jest posiadanie czynnego prawa jazdy Kat. B.