projektpraca.eu

Asystent prawny - staż

Lextio sp. z o.o. sp.k.
  • Dodano: 11 sierpnia 2020
  • Ważna do: 21 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Lextio specjalizuje się w reprezentowaniu klienta w sporach przeciwko bankom oraz zakładom ubezpieczeń. Nasze specjalizacja to m.in. upadłość konsumencka, spory frankowe, spory przeciwko bankom, czyszczenie BIK.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia stażu (docelowo pracy) w Departamencie Prawnym w Kielcach na stanowisku Asystent Prawny.

Zakres obowiązków:

? Wykonywanie czynności asystenckich i administracyjnych, związanych z funkcjonowaniem Kancelarii;

? Koordynacja obiegu dokumentów w powierzonych sprawach oraz dbanie o ich kompletność i adekwatność;

? Sporządzanie i redagowanie pism procesowych;

? Analiza orzecznictwa,

? Utrzymywanie kontaktów z sądami oraz instytucjami administracyjnymi;

? Obsługa osób i podmiotów pozostających we współpracy z Kancelarią;

? Reprezentacja Kancelarii na zewnątrz;

Wymagania

Wykształcenie prawnicze wyższe

Podstawowa znajomość prawa cywilnego i prawa postępowania cywilnego

Mile widziana znajomość podstaw prawa upadłości i restrukturyzacji

Chęć rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia

Komunikatywność

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze prawnym

Szkolenia prawne i rozwój w ramach szkoleń organizowanych przez Akademie Beck, itp.

Przyjazną atmosferę pracy w zespole ceniącym rozwój merytoryczny

Po zakończonym stażu Kancelaria wyraża chęć podjęcia dalszej współpracy w oparciu o umowę o pracę