projektpraca.eu

Asystent doradcy restrukturyzacyjnego

notables Kancelaria Adowkacka
  • Dodano: 12 maja 2021
  • Ważna do: 30 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

  • bieżąca współpraca i wsparcie syndyka w prowadzeniu akt spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych
  • organizacja biura doradcy restrukturyzacyjnego,
  • sporządzanie pism, sprawozdań finansowych, formułowanie odpowiedzi oraz dokumentów formalnych;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów i korespondencji
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie dokumentów oraz archiwizacja;
  • bieżące prace administracyjno-biurowe;

Wymagania

  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentów prawnych,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • skrupulatność, sumienność i dokładność,
  • zdolności analityczne;
  • świetnej organizacji pracy oraz dbałości o szczegóły,
  • samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny)

w tytule proszę wpisać "Aplikacja na staż - Asystent syndyka" na adres: notables1@wp.pl