Specjalista ds. BHP / Koordynator ds. BHP w wieloosobowym zespole

Centrum Szkoleń i Doradztwa SPUR-EKO.pl
  • Dodano: 03 stycznia 2022
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu BHP przez pracowników budowlanych,

  • Bieżące wdrażanie polityki BHP,

  • Uczestnictwo w zebraniach projektowych i spotkaniach koordynacyjnych
    z wykonawcami,

  • Raportowanie i analiza wypadków oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych,

  • Prowadzenie rejestrów związanych ze stwierdzeniem bieżących naruszeń przepisów BHP przez pracowników budowy,

  • Udział w aktualizacji, opiniowaniu i opracowywaniu dokumentów z zakresu BHP (m.in. IBWR, Plan BiOZ, pozwolenia na prace).

  • Prowadzenie przeglądów i zatwierdzanie dokumentów inwestycji z perspektywy bezpieczeństwa, z uwzględnieniem Instrukcji Bezpiecznego Wykonania Robót (IBWR).

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP, ew. studia podyplomowe,

  • Znajomość przepisów prawa w zakresie BHP i PPOŻ,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność reagowania na zachowania pracowników niezgodne z zasadami BHP.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie INTERMEDIATE (w mowie i piśmie).

    Mile widziane

    • doświadczenie w branży budowlanej lub przemyśle.

    Oferujemy

    • współpracę w ramach umowy B2B w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.