projektpraca.eu
mieszkania Kielce

Przedstawiciel sklepu mobilnego ABC na kołach

ABC NA KOŁACH
  • Dodano: 07 czerwca 2019
  • Ważna do: 07 lipca 2019
156
2019-06-07 2019-07-07

Opis stanowiska pracy

ABC NA KOŁACH to pierwsza i jedyna w Polsce sieć mobilnych sklepów ogólnospożywczych. Nasza auta-sklepy dojeżdżają tam, gdzie brakuje sklepów stacjonarnych Jesteśmy częścią Grupy Eurocash rynkowego lidera hurtowej sprzedaży produktów FMCG.

POSZUKUJEMY: PRZEDSTAWICIELI SKLEPU MOBILNEGO

Jeżeli w pracy NIE CHCESZ:

  • Nieadekwatnych zarobków do ilości godzin pracy
  • Niezrozumiałych warunków umowy, albo nawet jej braku
  • Niedotrzymywania obietnic albo jawnego ściemniania
  • Szefa-tyrana, stojącego nad głową

ZOSTAŃ PRZEDSTAWICIELEM

PONIEWAŻ U NAS :

  • Elastyczne godziny pracy + atrakcyjny system prowizji = zarobki zależne od Twojego zaangażowania
  • Otrzymasz przejrzystą umowę oraz gwarantowane wynagrodzenie
  • Jesteśmy częścią Grupy Eurocash i nas nie stać na niedotrzymywanie danego słowa !

Przeciętne wynagrodzenia Przedstawiciela

abc na kołach to 3-4 tys. zł netto,

jednak najlepsi otrzymują nawet

6-7 tys. zł netto

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Wsparcie dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej
  • Gwarantowane wynagrodzenie przez cały okres umowy
  • Atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od obrotu sklepu
  • Elastyczny czas pracy
  • Specjalistyczne auto oraz zatowarowanie
  • Codzienną pomoc w bieżącej działalności
  • Udział w piknikach rodzinnych
  • Paczki świąteczne/ bony

Sprawdź jak wygląda dzień pracy Przedstawiciela:

Zobacz jak działamy:

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej EUROCASH

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

"Przesłane do Eurocash S.A. danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Eurocash S.A. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. "

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Odpowiedzialne i rzetelne podejście do wykonywanych zadań
  • Gotowość założenia własnej działalności gospodarczej
  • Profesjonalne podejście do klienta
  • Mile widziane doświadczenie w handlu

Kontakt z pracodawcą

500063241

Adres e-mail

Magdalena.Dudek@eurocash.pl