projektpraca.eu

Konsultant ds sprzedaży

Tutlo sp zoo
  • Dodano: 22 czerwca 2021
  • Ważna do: 31 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym wzrostem poszukujemy ludzi, którzy rozmowę przez słuchawkę/kamerkę z klientem traktują jako wyzwanie. Dzięki temu wyzwaniu liczymy na dużo $$, którymi z przyjemnością się podzielimy :)

Jesteś osobą, której szukamy jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office - innymi słowy wiesz, że komputer nie tylko służy do fejsa/insta czy pogrania w lola;
  • Jesteś odpowiedzialny za swoją pracę - jesteśmy dorośli;
  • Motywacja wewnętrzna napędza Cię by sprzedawać więcej i zarabiać więcej;
  • *Bardzo przydatnym doświadczeniem do współpracy z nami jest wcześniejszy epizod pracy w sprzedaży w call center, bądź door to door.

Wymagania

Co jesteśmy Ci w stanie zagwarantować?

  • Gotowe leady sprzedażowe. Tssss jeszcze ciepłe!
  • Wynagrodzenie, które składa się z solidnej podstawy i wysokich prowizji (od każdej sprzedaży, górna granica to u nas miliard);
  • Pracujemy w młodym zespole i jak zapewne zauważyłeś - nie jesteśmy korpo :)
  • Biuro w centrum
  • Szkolenie przygotowujące do pracy;
  • Umowa B2B bądź zlecenie (prawie każdy ze 138 Tutlowców jest na B2B i sobie to chwalimy - dowiedz się, dlaczego warto być samozatrudnionym i chwalić się znajomym, żeś sam dla siebie sterem i prezesem)
  • Możliwość nauki j. angielskiego na platformie tutlo.pl;
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami;
  • Częste imprezy integracyjne (jak już ten COVID się skończy, imprezy zdalne tj przez kamerkę jakoś nas nie przekonują);
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;