projektpraca.eu

Zbiory

GRH Polska
  • Dodano: 26 lipca 2022
  • Ważna do: 09 września 2022

Opis stanowiska pracy

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych wyjazdem do Francji na stanowisko:

PRACOWNIK ZBIORU JABŁEK

Francja, okolice Clermont-Ferrand

Od 10 września na 4 tygodnie

Oferujemy:

Umowa z francuskim pracodawcą Stawka godzinowa: 10,85 € + dodatek 20%  za pracę w nadgodzinach Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy Darmowy dojazd do pracy Możliwy kosztów podróży po zakończeniu sezonu 10% ekwiwalent urlopowy

Nasze wymagania:

  • Rachunek bankowy w walucie EURO
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA – wystarczą chęci do pracy
  • Przed wyjazdem konieczne jest wybranie skróconego aktu urodzenia w wersji wielojęzycznej lub posiadanie francuskiego numeru ubezpieczenia
  • Mile widziane ekipy (najlepiej 4 – osobowe) z autem – dla własnej wygody, w celu zwiedzenia okolicy czy zrobienia zakupów

Szczegóły pod numerem:

+48 789 365 553 +48 518 673 665

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji  na adres mailowy: paulina@grhpolska.com

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”