projektpraca.eu

Zbiór jabłek i gruszek w Holandii (M/K)

AB Job Service Polska Sp. z o.o. (cert. 5971) o./Kielce
  • Dodano: 18 lipca 2019
  • Ważna do: 18 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Od 14 lat rekrutujemy na rynek holenderski, niemiecki i polski. Branże w których działamy to: produkcja, logistyka, ogrodnictwo.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.abpraca.pl do zakładki ?oferty pracy? na której można znaleźć dziesiątki ofert. Jeżeli któraś z nich okaże się interesująca prosimy o kontakt z jednym z naszych biur w celu omówienia szczegółów i terminu rozpoczęcia pracy.

PRACA PRZY ZBIORZE JABŁEK I GRUSZEK (M/K)

Miejsce pracy: cała Holandia
START: przełom SIERPNIA i WRZEŚNIA 2019

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • zbiór jabłek i gruszek
  • praca w sadach owocowych

Z naszej strony oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • co tygodniowe wypłaty przelewane na Twoje konto
  • wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
  • dodatek urlopowy i wakacyjny
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu
  • internetowy profil Pracownika umożliwiający wgląd i pobranie rozliczeń tygodniowych, Jaaropgaafów
  • wyposażone zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania

  • poszukujesz krótkoterminowej pracy
  • chcesz podreperować budżet
  • masz doświadczenie lub po raz pierwszy chcesz podjąć pracę przy zbiorze owoców
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B- mile widziane