Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych, praca w Holandii - 10 euro/h brutto

Get Job
  • Dodano: 09 lipca 2019
  • Ważna do: 16 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: HOLANDIA, Limburgia, okolice Venlo

Agencja Pracy Tymczasowej Get Job poszukuje osób do:
Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków pracownika będzie należała:
pielęgnacja i zbiór ogórków szklarniowych ? na platformie (zbiór, podwiązywanie, obcinanie, opuszczanie)

WYMAGANIA:

  • MOTYWACJĘ DO PRACY, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki
  • wymagane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • sprawność manualna
  • zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!! 10,00 EURO/H BRUTTO
  • OPIEKĘ POLSKIEGO REZYDENTA
  • możliwość zorganizowania ZAKWATEROWANIA
  • legalne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV lub skontaktuj się z naszym biurem od 8:00 do 16:00

Asia: a.szak@getjob.com.pl ? 509 338 922
Paulina: p.grell@getjob.com.pl +48 510 242 586