projektpraca.eu

Wyjedź na kontrakt letni, Opiekunki / Opiekunowie Bonusy

Promedica24
  • Dodano: 12 lipca 2021
  • Ważna do: 26 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Szukam chętnych na kontrakty nawet od zaraz !

(Panie i Panowie)

Sprawdzone i bezpieczne oferty w opiece Seniora!

Wymagania

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami posiadającymi:

  - znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,

  - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,

  - odpowiedzialność, lojalność i zaangażowanie.

Zapraszam do kontaktu: 797 169 814

Zapewniamy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Organizacja transportu
  • Wyżywienie oraz zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie grupowe oraz EKUZ
  • Wsparcie 24/7 Ze strony firmy
  • sprawdzone miejsca pracy,
  •   ofertę dopasowaną do kwalifikacji Opiekunki

Zapraszam do kontaktu: 797 169 814 lub napisz SMS o treści: REKRUTACJA + miejscowość.

Brak znajomości języka niemieckiego nie jest problemem.

W ramach przygotowania do wykonywania zawodu, organizuję kurs od podstaw, po którym jest gwarancja zatrudnienia. Kurs można odbyć bez wychodzenia z domu.

tel. 797 169 814

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe"at"promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https:/ /promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/