projektpraca.eu

Traktorzysta / pomocnik rolnika do pracy na terenie Niemiec

LogicWork
  • Dodano: 26 października 2019
  • Ważna do: 26 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Traktorzysta / POMOCNIK ROLNIKA do pracy na terenie Niemiec

Poszukujemy traktorzysty/pomocnika rolnika do pracy na terenie Niemiec (kod oferty: 186/FAR)

Miejsce pracy: 35km na północ od Berlina

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

-prace na polu, w biogazowni

-pomoc przy zwierzętach

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2)

 - doświadczenie na stanowisku traktorzysty

-uprawnienia na traktor, prawo jazdy kat. T, lub C+E

Oferujemy:

-umowę stałą z pracodawcą niemieckim

-wynagrodzenie ?11/h

- ubezpieczenie zdrowotne

-świadczenia socjalne i emerytalne (np.Kindergeld)

- zakwaterowanie ( w miejscu pracy)płatne ?200/m-c

-obiady zagwarantowane przez pracodawcę, bezpłatne

-pomoc w znalezieniu transportu (door-to-door)

Nr KRAZ : 20514

Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania cv.

cv@logicwork.pl

+48 570398301

+48 537783532

www.logicwork.pl