projektpraca.eu

Tokarz CNC

Persona Direktservice
  • Dodano: 16 listopada 2022
  • Ważna do: 31 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Zakres wykonywanych zadań:

  • obsługa tokarki CNC
  • dobór i obsługa urządzeń pomiarowych
  • kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją
  • wprowadzanie korekt
  • czytanie rysunku technicznego
  • dbanie o wysoką jakość realizowanych zadań

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • świadczenia socjalne funkcjonujące w Niemczech
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • atrakcyjne zarobki (stawki godzinowe 14-15 euro)
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Wymagania

  • min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
  • sumienność oraz rzetelność w pracy
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane posiadanie własnego auta