projektpraca.eu

Szlifierz oczyszczacz odlewów

Zakład Budowlano-Kamieniarski Produkcyjno- Usługowy Ryszard Łukawski
  • Dodano: 22 września 2020
  • Ważna do: 06 października 2020

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
Obsługa szlifierki ręcznej lub stacjonarnej,
Prace związane z obróbka żeliwa: szlifowanie , oczyszczanie, polerowanie szlifierką ręczną, kątową, stacjonarną.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Ubezpieczenie ZUS/ niemieckie ubezpieczenie, A-1, EKUZ
Stawka od 10,15 ? w pierwszym miesiącu z możliwością osiągniecia stawki do 16 ? brutto
Praca od poniedziałku do piątku po 8h (możliwość pracy w nadgodzinach)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę + dojazd do pracy na terenie Niemiec
Opieka koordynatora na terenie Niemiec
Szkolenie wprowadzające do objęcia stanowiska
Niezbędne narzędzia do pracy
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku
Precyzja i dokładność
Zaangażowanie i chęć do pracy
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Nie czekaj! Aplikuj! :)

Aby podjąć pracę trzeba koniecznie przyjechać do biura:

Kostomłoty Pierwsze ul. Marmurowa 1
Biuro czynne od pon. do pt. 7:00-15:00

Prosimy umieścić w CV klauzulę:
"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZBKPU Ryszard Łukawski, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko: Oczyszczacz/ Szlifierz elementów żeliwnych. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.