projektpraca.eu

Stolarz warsztat+ montaż

INTERIMAX
  • Dodano: 20 lutego 2020
  • Ważna do: 20 marca 2020

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat!

Miejsce pracy: Francja, Les Rousses

Zadania:
-praca na warsztacie - przygotowanie wszystkich elementów konstrukcyjnych niezbędnych do budowy, zgodnie z rysunkiem technicznym
-praca na budowie - montaż przygotowanych elementów na budowie, wykonywanie bardaży, stolarka wewnętrzna
-praca na wysokości - możliwa praca na rusztowaniach
-obsługa narzędzi i maszyn do obróbki drewna
-prace ogólnobudowlane
-przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
-francuską umowę o pracę tymczasową
-stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
-możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki
-możliwość otrzymania zaliczki
-bezpłatne zakwaterowanie
-możliwość podjęcia współpracy do końca sezonu
-zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:
-doświadczenie w branży budowlanej ? stolarka warsztatowa, stolarka wewnętrzna
-biegła obsługa elektronarzędzi
-dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
-posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
-mile widziane posiadanie auta na wyjazd
-znajomość języka francuskiego pozwalająca na komunikację w pracy

APLIKUJ: rekrutacja.zagranica@interimax.com

Aplikując na powyższe ogłoszenie akceptuje Pan/i niniejsze zgody: Wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora ? HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Administratora oraz podmioty z nim powiązane. Wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przekazywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych o produktach lub usługach Administratora ? HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz jego partnerów i podmiotów współpracujących (marketing bezpośredni). Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie.