projektpraca.eu

Stolarz - produkcja prefabrykatów, Alpy

INTERIMAX
  • Dodano: 22 maja 2019
  • Ważna do: 22 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Numer certyfikatu agencji: 13276.

Miejsce pracy: La Rochette

Zadania:
- praca na warsztacie
- składanie elementów konstrukcyjnych do montażu na budynku (więźby, deski pod bardaże, schody itp.)
- obsługa narzędzi do obróbki drewna

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę tymczasową
- stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
- możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25%
- zakwaterowanie i dojazd do pracy
- opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na warsztacie
- umiejętność obsługi narzędzi do obróbki drewna
- zdolności manualne
- prawo jazdy kat. B
- zaangażowanie

APLIKUJ: https://interimax.com/oferty-pracy/stolarz-warsztatowy-produkcja-prefabrykatow/

Przyjmuję do wiadomości, że:

  1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
  2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
  3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych  usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
  4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
  5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
  6. Podanie danych jest dobrowolne.