projektpraca.eu

Spawacz przyczep rolniczych

GRH POLSKA
  • Dodano: 28 września 2022
  • Ważna do: 12 października 2022

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: północno-zachodnia Francja, Landivisiau - region Bretanii

Oferujemy:

  • Francuską umowę o pracę tymczasową - na podstawie przepisów francuskiego prawa pracy
  • Wymiar czasu pracy: 43-45h tygodniowo
  • Płatność miesięczna w € na konto każdego 11 dnia miesiąca - możliwość pobrania zaliczki po przepracowanym 1 tygodniu pracy
  • Zapewniona dieta oraz dodatek dla kierowcy
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy, w pełni wyposażone mieszkania z wspólną kuchnią oraz łazienką, pokoje 2 osobowe - koszt zakwaterowania opłaca firma
  • Zwrot kosztów podróży po zakończeniu kontraktu
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz zdalny system rekrutacji

Twoje obowiązki:

  • Spawanie wielowarstwowe przyczep rolniczych (cystern) metodą MAG
  • Weryfikacja i kontrola jakości spawania

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w spawaniu metodą MAG - Zapraszamy także osoby mniej doświadczone oraz po szkoleniu spawalniczym
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • Posiadanie czynnego prawo jazdy kat.B
  • Aktualny certyfikat spawalniczy mile widziany
  • Znajomości języka francuskiego umożliwiającej podstawową komunikację
  • Zaangażowanie oraz motywacja do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Szczegóły pod numerem:

+48 501 012 404

+48 515 472 901

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”