projektpraca.eu

Spawacz na rynek francuski

GRH Polska
  • Dodano: 09 sierpnia 2022
  • Ważna do: 07 października 2022

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250) poszukuje:

Termin rozpoczęcia: 29.08.2022

Twój zakres obowiązków?

  • Spawanie metodą MIG-MAG maszyn rolniczych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spawacza
  • Umiejętność spawania metodą MIG-MAG
  • Prawo jazdy kat. B oraz samochód
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • Francuską umowę o pracę tymczasową - składki oraz podatki odprowadzane we Francji
  • Miesięczne wynagrodzenie 2100-2300 euro NETTO
  • Zapewniona dieta
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Dodatki dla kierowców
  • Zwrot kosztów podróży po zakończeniu kontraktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Szczegóły pod numerem:

+48 501 012 404

+48 515 472 901

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”