projektpraca.eu

Ślusarz zakładowy ( Torgau, Niemcy, ok. Leipzig)

EuropaJob
  • Dodano: 20 czerwca 2018
  • Ważna do: 16 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: \r\n? utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w sprawności technicznej \r\n? diagnozowanie i usuwanie awarii w sposób najbardziej optymalny \r\n? zapewnianie ciągłości ruchu na linii \r\n? przeprowadzanie prac konserwacyjno-remontowych \r\n? wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń \r\n? przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń zgodnie z planem remontów \r\n? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie \r\n? praca na pełny etat \r\n? pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) \r\n? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową \r\n? stawkę godzinową 12, 48 ? - 16, 64 ? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji \r\nzakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy \r\n? możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?)

Wymagania

? wykształcenie jako ślusarz/mechanik \r\n? komunikatywna znajomość j. niemieckiego \r\n? doświadczenie w danym zawodzie, znajomość pneumatyki i hydrauliki, łożysk wałkowych \r\n? dyspozycyjność ? praca w systemie zmianowym \r\n? chęć i umiejętność rozwiązywania problemów, pomysłowość \r\n? mile widziana umiejętność spawania \r\n? chęci i umiejętności potrzebne do pracy zespołowej \r\n