projektpraca.eu

Ślusarz zakładowy -ok. Lipska, Niemcy

EUROPAJOB
  • Dodano: 02 grudnia 2022
  • Ważna do: 16 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

 Ślusarz zakładowy

 Miejsce pracy , Torgau- ok. Lipska- Niemcy

 Oferta pracy od stycznia 2023

Opis stanowiska

 utrzymanie maszyn i urządzeń w sprawności technicznej

 montaż i przebudowa elementów  mechanicznych  wykonywanie bieżących napraw i przeglądów maszyn i urządzeń

 Oferujemy

 stabilne zatrudnienie  na dłuższy okres czasu  na podstawie umowy o prace

 atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatków zmianowych / praca w systemie 3- zmianowym/

 zakwaterowanie oddalone od 4- 6 km od miejsca pracy

 wynagrodzenie przelewane jednym przelewem na konto walutowe lub złotówkowe

 ubezpieczenie na podstawie formularza A1 i karty EKUZ

 opiekę koordynatora w miejscu pracy oraz stały kontakt  z biurem w Polsce  podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

wykształcenie jako ślusarz lub mechanik

 doświadczenie na podanym stanowisku pracy

 umiejętność czytania rysunku technicznego

 mile widziana znajomość jęz. niemieckiego jako atut lub osoby bez znajomości jęz. niemieckiego