projektpraca.eu

Ślusarz przemysłowy (k/m) - Niemcy

Concept Plus
  • Dodano: 23 czerwca 2020
  • Ważna do: 23 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lipsk (Saksonia, Niemcy)

Zakres obowiązków:

- Naprawy i konserwacja maszyn produkcyjnych
- Montaż maszyn lub wykończenie pojedynczych elementów na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:

- Zatrudnienie na dłuższy okres w nowoczesnym przedsiębiorstwie
- Wynagrodzenie od 13 euro brutto/h w zależności od doświadczenia
- Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
- Komfortowe zakwaterowanie blisko zakładu pracy (odpłatne 170 euro miesięcznie)

Wymagania

- Doświadczenie w montażu maszyn i obróbce metali
- Zainteresowania techniczne i zdolności manualne
- Rzetelność, zaangażowanie
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat. B
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50