projektpraca.eu

Ślusarz / Mechanik zakładowy- ok. Lipska, Niemcy

EuropaJob
  • Dodano: 31 marca 2021
  • Ważna do: 14 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym  rozwojem projektu poszukuje osób na stanowisko:

  Ślusarz / Mechanik zakładowy

 Miejsce pracy / ok. Lipska, Niemcy

 Opis stanowiska :

utrzymanie maszyn i urządzeń w sprawności technicznej , przeprowadzanie prac remontowo- konserwacyjnych

 zapewnienie ciągłości na linii

 ogólne prace ślusarskie

 Oferujemy:

 pracę w renomowanej niemieckiej Firmie znajdującej się blisko okolic Lipska/ Leipzig / blisko od granicy polsko- niemieckiej

 pracę w systemie 3 zmianowym

 atrakcyjną podstawę godzinową do której dochodzą dodatki za pracę w nocy / 25 % , w sobotę / 50 % i w niedzielę -100 %

 wypłatę wynagrodzenia w walucie PLN lub w EURO

 ubezpieczenie formularzem A1 i kartę EKUZ

Wymagania

wykształcenie w zakresie Ślusarz/ Mechanik

 doświadczenie na ww. stanowisku pracy

 znajomość jęz. niemieckiego w stopniu podstawowym/ komunikatywnym

 umiejętność czytania rysunku technicznego i spawania lub certyfikaty spawalnicze

 mile widziane auto na wyjazd